Bizimseocu.com Kimdir?

Seo ve web tasarım işlerinizi bizimle güven içinde yürütünüz...

SEO'da Ne Yapıyoruz?

Seo projelerimizde ilk önceliğimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru tespit etmektir.

Tüm seo projelerimizde müşterilerimizi rakiplerinin önüne geçirmek için, Google tarafından istenen tüm kriterleri web sitelerine uyguluyoruz. SEO çalışmalarımız iki aşamalı olarak yapmaktayız.

Sayfa içi SEO - Onpage

Sayfa içi optimmizasyon SEO çalışmalarımızın birinci aşamasıdır. Bu aşamada web sitesinin tüm sayfalarını SEO uyumlu hale getiriyoruz.

Sayfa Dışı - Off Page Optimizasyon

Seo çalışmaları her zaman devamlılık ister. Bu nedenlede seo çalışmalarımızın sürekli seo hizmeti alması şarttır. Backlink çalışmalarımız ile kaliteli blog, forum, video, sosyal medya ve haber sitelerinde sitenizin adından söz ettiriyoruz. Haftalık olarak yapılan backlink çalışmalarımız sizi anlatan kelimeler ile ön sıralara çıkartıyoruz.

Misyonumuz

Bizimseocu.com olarak misyonumuz; müşterilerimize SEO ve web tasarım işlerinin bir ajans olmadan da kaliteli ve güvenilir bir şekilde yapılacağını göstermektir. Biliyoruz ki çoğu müşterilerin ajanslar yada freelancer tarafından dili yanmış oluyor. Diğer freelance olarak çalışanların aksine her zaman kaliteli hizmet sunmayı misyon olarak üstlendik. Bizimseocu.com sürekli kendini geliştirmek adına teknolojiyi çok yakından takip etmektedir.

Vizyonumuz

Bizimseocu.com vizyonu her zaman kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktır. Müşterilerinin bütçesini de düşünen bizimseocu.com en uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. Müşteriler için işin güvenilirliği kadar bütçeninde öneminin oldukça fazla olduğunun farkındayız. Müşterrilerin güveni sağlamak için gereken tüm hassasiyeti göstermekteyiz. Bizimseocu.com işinize kendi işi gibi sahip çıkacaktır.

Biz Neler Yapıyoruz?

Bizimseocu.com yılların kazandırdığı tecrübe ve deneyimler ile web tasarım ve seo hizmeti sunmaktadır. Rakiplerinizden bir adım önde olmanız için girişimci ruhumuz ile sizlere profesyonel web siteleri hazırlıyoruz. Aynı zamanda profesyonel olarak sunmuş olduğumuz sayfa içi SEO ve sayfa dışı SEO çalışmları ile sizleri zirveye taşıyoruz.