Hakkımızda

Seo ve web tasarım işlerinizi bizimle güven içinde yürütünüz...

Bizimseocu.com Kimdir?

Seo ve web tasarım işlerinizi bizimle güven içinde yürütünüz...

SEO'da Ne Yapıyoruz?

Seo projelerimizde ilk önceliğimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru tespit etmektir. Tüm seo projelerimizde müşterilerimizi rakiplerinin önüne geçirmek için, Google tarafından istenen tüm kriterleri web sitelerine uyguluyoruz. SEO çalışmalarımız iki aşamalı olarak yapmaktayız.

Sayfa içi SEO - Onpage

Sayfa içi optimizasyon SEO çalışmalarımızın birinci aşamasıdır. Bu aşamada web sitesinin tüm sayfalarını SEO uyumlu hale getiriyoruz.

Sayfa Dışı - Off Page Optimizasyon

Seo çalışmaları her zaman devamlılık ister. Bu nedenle de seo çalışmalarımızın sürekli seo hizmeti alınması şarttır. Backlink çalışmalarımız ile kaliteli blog, forum, video, sosyal medya ve haber sitelerinde sitenizin adından söz ettiriyoruz. Haftalık olarak yapılan backlink çalışmalarımız sizi anlatan kelimeler ile ön sıralara çıkartıyoruz.

Yapı Taşlarımız

01

Misyonumuz

Bizimseocu.com olarak misyonumuz; müşterilerimize SEO ve web tasarım işlerinin bir ajans olmadan da kaliteli ve güvenilir bir şekilde yapılacağını göstermektir. Biliyoruz ki çoğu müşterilerin ajanslar yada freelancerlar tarafından dili yanmış oluyor. Diğer freelance olarak çalışanların aksine her zaman kaliteli hizmet sunmayı misyon olarak üstlendik. Bizimseocu.com sürekli kendini geliştirmek adına teknolojiyi çok yakından takip etmektedir.

02

Vizyonumuz

Bizimseocu.com vizyonu; her zaman kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktır. Müşterilerinin bütçesini de düşünen bizimseocu.com en uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. Müşteriler için işin güvenilirliği kadar bütçenin de öneminin oldukça fazla olduğunun farkındayız. Müşterilerin güveni sağlamak için gereken tüm hassasiyeti göstermekteyiz. Bizimseocu.com işinize kendi işi gibi sahip çıkacaktır.

03

Biz Neler Yapıyoruz

Bizimseocu.com yılların kazandırdığı tecrübe ve deneyimler ile web tasarım ve seo hizmeti sunmaktadır. Rakiplerinizden bir adım önde olmanız için girişimci ruhumuz ile sizlere profesyonel web siteleri hazırlıyoruz. Aynı zamanda profesyonel olarak sunmuş olduğumuz sayfa içi SEO ve sayfa dışı SEO çalışmaları ile sizleri zirveye taşıyoruz.Biz Neler Yapıyoruz?

Bizimseocu.com ekibi, dijital pazarlama ihtiyaçlarınızda yanınızda olur. Dijital dünyada yer almanız için sosyal medya, SEO ve içerik hizmetleri gibi ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretir.
SEO İncelemesi Yapar

SEO talebi bulunduktan sonra sitenin analizi yapılır ve seo eksikleri tespit edilir. İhtiyaçlar doğrultusunda web sitesiniz için SEO çalışmalarındaki ilk adımlar belirlenir.

SEO Hedefinizi Belirler

SEO hizmeti sunarken öncelik, sizin hedeflerinizi öğrenir ve sizi hedefe ulaştırıcak bu yolda ilerleriz.

SEO Analizini Yapar

SEO hizmetinde web sitesi analizi olmazsa olmazlardandır. Bizimseoucu ihtiyaçlar doğrultusunda web sitesinizin SEO analizini büyük bir keyifle yapar.

İçsel SEO Çalışmalarını Planlar ve Uygular

Belirlenen anahtar kelimeler ile sitenin tespit edilen SEO eksiklerinin giderilmesi için sayfa içi seo çalışmalarına başlanır.

Dışsal SEO Çalışmalarını Planlar ve Uygular

Site içi çalışmaları tamamlandıktan sonra site dışı çalışmalarına başlanabilir. Kaliteli backlink çalışmaları yapılır.

SEO Raporunu Gönderir

Bizim seoucu tarafından hazırlanan rapor siz değerli müşterilerine mail olarak gönderir.